Oferta

Manicure
PEDICURE

Pielęgnacja Dłoni I STÓP:

MANICURE

Manicure tradycyjny obejmuje usunięcie skórek,nadanie kształtu paznokciom,wygładzenie , wypolerowanie i nałożenie odżywki.

Manicure japoński to zabieg, który ma celu odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są:
1. pyłek pszczeli
2. kreatyna
3. witamina A i E
4. krzemionka z morza japońskiego

Manicure hybrydowy i żelowy wykonywany wysokiej jakości lakierami hybrydowymi bądź żelowymi nie zawierajace kwasów które osłabiają paznokcia i sprawiają że stają się cienkie i suche.Pozbawione są również uczulającego składnika jakim jest formaldehyd. Kolejnym etaperm jest nałożenie bazy , która zawiera keratyne wzmacniając płytke paznokcia oraz pomaga w przyczepności z kolorem hybrydowym. Paznokcie w tym zabiegu sa tylko matowione delikatnymi pilnikami, przez co unikamy przepiłowania płytki paznokcia, która w konsekwencji osłabia go. Trzeba rówmniez pamiętać, że płytka paznokcia jest tkanką martwa, nie oddycha, jest zdrowa jeśli zadbamy o łoże paznokcia, macierzy i otaczającej tkanki.

PEDICURE

Pedicure wykonany frezarką spowolnia wzrost naskórka (proliferację),dzięki czemu można dłużej cieszyć się gładką skórą stóp.Zabieg ten jest metodą nowoczesą, ale przede wszystkim bezpieczną. Zabieg zaczyna sie od skrócenia płytki paznokcia i usunięciu obumarłego naskórka zarówno wokół paznokcia oraz wału paznokcia za pomocą frezarki, a nastepnie złuszczmy naskórek również przy użyciu sterylnych frezów.

Do zabiegów używamy wyłącznie pilników jednorazowych oraz narzędzi sterylizowanych w autoklawie ENBIO S klasy B.

MANICURE KLASYCZNY 55zł
MANICURE JAPOŃSKI 65zł
MANICURE Z MALOWANIEM 60zł
MANICURE HYBRYDOWY 80zł
ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY 60zł
ŚCIĄGNIĘCIE HYBRYDY Z MANICUREM 70zł
Utwardzenie naturalnej płytki żelem 110zł
Przedłużenie paznokci żelem (na formie) 130zł
Uzupełnienie żelu 90-100zł
Ściągnięcie żelu 70zł
Ściągnięcie żelu z manicurem 80zł
Naprawa paznokcia 15zł
Pedicure tradycyjny bez malowania 100zł
Pedicure tradycyjny z malowaniem 110zł
Pedicure hybrydowy 150zł
Hybryda na stopach 80zł
Ściągnięcie hybrydy u stóp 55zł
Zabieg kolagenowy do manicure lub pedicure 40zł

Kontakt

Salon NEFRETETE Aneta Kozłowska

ul. Tatrzańska 20/1
33-300 Nowy Sącz

Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Wizyty poza godzinami pracy są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wysyłając wiadomość na adres biuronefretete@gmail.com lub korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przechowywanie swoich danych przez Salon Nefretete. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej "RODO", w zakresie w jakim wynika to z obowiązujących przepisów, niniejszym informujemy Panią / Pana jako naszego kontrahenta: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Nefretete, z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Tatrzańska 20/1b , kod pocztowy 33-300, adres email: biuronefretete@gmail.com, tel: 501228825. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat do czasu wykorzystywania możliwosci marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej